Informasjon SR-Cup 2012

Nå nærmer det seg avreise til Kristiansand Cup. Vi satser på avreise fra øreåshallen klokka 14.00, oppmøte i god tid før dette slik at bussene kan kjøre klokka 1400.

Les følgende dokument for nærmere informasjon.

Under "Les mer" følger oppdatert kampoppsett for Hk Rygges fellescup i Kristansand 14-15 april.
For klassene 12-16 er dette kun innledende kamper.

Det er videre mulig å søke opp eget lag på følgende link

Ved Geir Ivan Bakke
Oppdatert: (09.4.2012)

 

Klasse G-11 - Gutter 11 født 2000 eller senere

G-11 - Pulje 2

Austrått 2

BryneHK 2

Havørn

HK Rygge

Klepp IL

Varhaug G11 2

Vigrestad 1

2586

Varhaug G11 2

-

HK Rygge

14.04 - kl. 14:40

Vågsbygd

2591

HK Rygge

-

Klepp IL

14.04 - kl. 17:40

Vågsbygd

2588

Vigrestad 1

-

HK Rygge

15.04 - kl. 14:00

Vågsbygd

2593

Havørn

-

HK Rygge

15.04 - kl. 15:20

Vågsbygd

Klasse G-12 - Gutter 12 født 1999 eller senere

G-12 - Pulje 1

Austrått 2

HK Rygge

KIF G12

Klepp IL

2018

HK Rygge

-

Klepp IL

14.04 - kl. 08:00

Gimle 2

2021

Austrått 2

-

HK Rygge

14.04 - kl. 10:00

Gimle 3

2017

KIF G12

-

HK Rygge

14.04 - kl. 11:20

Gimle 2

Klasse G-13 - Gutter 13 født 1998 eller senere

G-13 - Pulje 1

G13 Undheim

HK Rygge blå

Kåsen

Kopervik G13

983

Kopervik G13

-

HK Rygge blå

14.04 - kl. 08:20

Spicheren

988

HK Rygge blå

-

G13 Undheim

14.04 - kl. 11:20

Spicheren

986

HK Rygge blå

-

Kåsen

14.04 - kl. 13:20

Gimle 1

G-13 - Pulje 2

Havørn

HK Rygge rød

Klepp IL

Riska G13

992

Klepp IL

-

HK Rygge rød

14.04 - kl. 10:40

Gimle 1

989

Riska G13

-

HK Rygge rød

14.04 - kl. 12:00

Gimle 1

994

HK Rygge rød

-

Havørn

14.04 - kl. 13:40

Gimle 1

Klasse J-11 - Jenter 11 født 2000 eller senere

J-11 - Pulje 5

BryneHK 4

Frøyland jenter 11

HK Rygge blå

J11 KIF Krossen 1

Voll J-2000

2327

Frøyland jenter 11

-

HK Rygge blå

14.04 - kl. 12:40

Vågsbygd

2331

BryneHK 4

-

HK Rygge blå

14.04 - kl. 16:40

Vågsbygd

2333

HK Rygge blå

-

Voll J-2000

15.04 - kl. 09:00

Karusshallen

2335

HK Rygge blå

-

J11 KIF Krossen 1

15.04 - kl. 10:20

Karusshallen

J-11 - Pulje 6

HK Rygge rød

J11 KIF Krossen 2

Klepp IL

Orre J-11

Vigrestad 1

2346

Orre J-11

-

HK Rygge rød

14.04 - kl. 10:40

Karusshallen

2341

HK Rygge rød

-

J11 KIF Krossen 2

14.04 - kl. 12:00

Karusshallen

2338

HK Rygge rød

-

Vigrestad 1

14.04 - kl. 13:20

Karusshallen

2339

Klepp IL

-

HK Rygge rød

15.04 - kl. 14:40

Vågsbygd

Klasse J-12 - Jenter 12 født 1999 eller senere

J-12 - Pulje 7

Austrått 2

Brusand jenter12

HK Rygge

Lyngdal J 12 I

1035

HK Rygge

-

Lyngdal J 12 I

14.04 - kl. 14:40

Gimle 1

1032

HK Rygge

-

Austrått 2

14.04 - kl. 16:00

Gimle 2

1034

Brusand jenter12

-

HK Rygge

14.04 - kl. 17:40

Gimle 2

Klasse J-13 - Jenter 13 født 1998 eller senere

J-13 - Pulje 2

Bønes IL

HK Rygge

Orre J-13

voll j-98

886

HK Rygge

-

voll j-98

14.04 - kl. 12:40

Spicheren

888

HK Rygge

-

Bønes IL

14.04 - kl. 14:00

Gimle 2

889

Orre J-13

-

HK Rygge

14.04 - kl. 15:20

Spicheren

Klasse J-14 - Jenter 14 født 1997 eller senere

J-14 - Pulje 2

HK Rygge

IK Start

Jo-bra

Randesund 2

Våg J14-2

2609

IK Start

-

HK Rygge

14.04 - kl. 11:20

Baminton

2604

Våg J14-2

-

HK Rygge

14.04 - kl. 13:00

Oddernes

2606

HK Rygge

-

Randesund 2

14.04 - kl. 14:20

Oddernes

2611

Jo-bra

-

HK Rygge

14.04 - kl. 15:40

Oddernes

Klasse J-9 - Jenter 9 født 2002 eller senere

J-9 - Pulje 3

BryneHK 2

Ganddal 2

HK Rygge blå

Holum Jenter 9

KIF J8 Tinnheia2

KIF J9 Tinnheia1

557

HK Rygge blå

-

KIF J8 Tinnheia2

14.04 - kl. 08:00

Idda Arena 2

551

HK Rygge blå

-

BryneHK 2

14.04 - kl. 09:20

Idda Arena 1

552

KIF J9 Tinnheia1

-

HK Rygge blå

15.04 - kl. 08:20

Idda Arena 2

559

Ganddal 2

-

HK Rygge blå

15.04 - kl. 09:40

Idda Arena 1

J-9 - Pulje 4

BryneHK 3

HK Rygge rød

KIF J9 Hellemyr1

KIF J9 Tinnheia2

Tveit J03

Vindbjart 1

568

Vindbjart 1

-

HK Rygge rød

14.04 - kl. 10:20

Idda Arena 1

566

KIF J9 Hellemyr1

-

HK Rygge rød

14.04 - kl. 12:40

Idda Arena 1

563

HK Rygge rød

-

BryneHK 3

14.04 - kl. 15:20

Idda Arena 1

570

HK Rygge rød

-

KIF J9 Tinnheia2

15.04 - kl. 15:20

Idda Arena 1



Print artikkel Skriv ut artikkelen

Kommende hjemmekamper

 

Hovedsponsorer:


 








>> Se full kalender!
nettbutikkbanner

Kontaktinformasjon


HK Rygge
Postboks 2131
1521 MOSS

post@hkrygge.no
www.hkrygge.no

Kontortid:
Man-Fre:  0830-0930
Torsdag:  0830-1145

Kontaktinformasjon

HK Rygge
Postboks 2131
1521 MOSS

Kontaktinformasjon:
post@hkrygge.no
www.hkrygge.no

Åpningstider kontor

Man-Fre:     0830-0930
Torsdager: 0830-1145

Org. Nr.

980888207
Nettløsning og design er levert av ViaNett AS